KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16273470
nr 1627 3470
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -84, Politisk satir. Blandteknik, bildmått: 41x55 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:45:33
10/6 19:33:01